ATRAKCJE

Na polu szeroko pojętego słowa ATRAKCJE – wciąż się rozwijamy. Staramy się maksymalnie zadbać o Naszych Gości i Klientów, dlatego wśród Naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie!

Warsztaty manualne? Extremalne Sporty? Eventy i rodzinne pikniki? A może po prostu wycieczki krajoznawcze?

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertę!

BieszCzadzkie Bezdroża – przejazd samochodami terenowymi z instruktorem po bieszczadzkich szutrówkach, lasach i brodach – już od 250zł/szt./h

Techniki Linowe – PARK LINOWY – spróbuj swoich możliwości na wysokościach: tyrolka, most panamski, pajęczyna, droga z przeszkodami – już od 35zł/os.

Paintball - zintegruj się z grupą swoich przyjaciół! Zawalcz o flagę, ochroń swojego VIP-A  – 45zł/os. (w cenie markery, stroje, maski, 100kulek)

Bieszczadzkie Pikniki – spróbuj swoich sił w konkursach traperskich, takich jak: wbijanie gwoździa, rut siekierą strzelanie z łuku, przeciąganie liny itp. – juz od 20zł/os. (przy minimum 15os.)

Warsztaty Manualne – co powiecie na warsztaty z DeCupage? A może Sianowije lub warsztaty ceramiczny i bibułkarskie? Zapraszamy! – warsztaty od 20zł/os. (przy min. 10os.)

Górskie Wycieczki – zorganizujemy specjalnie dla Was piesze wycieczki po bieszczadzkich szlakach: Połonina Wetlińska, Cudowna Cerkiew w Łopience, Sine Wiry… To tylko kilka z Naszych propozycji! Usługa Przewodnicka: 300zł/grupa

Szkoła przetrwania – odprawa; krótka pogadanka o sztuce przetrwania w trudnych warunkach; wyjście w teren z instruktorem – m.in. budowa szałasu, rozpalanie ogniska, poszukiwanie pożywienie itp.: od 45zł/os. Czas trwania- ok. 3h

Dmuchańce – Mega Darty, Mini Zamek, Tarcza Celnościowa – doskonałe zabawa dla najmłodszych: 300zł/1szt. dmuchaniec (ok.4h)

W Poszukiwaniu Zaginionego Kwiatu Paproci – Gra terenowa z mapami, kompasem i pod opieką instruktora! (ok.2h) –25 zł/os. – min.10os.

Sauna – zapraszamy do Naszej Beczki – mieści od 6-8os. Cena: 50zł/h.

UWAGA: CENY mogą podlegać negocjacjom.

 

.

Komentarze są wyłączone.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress