INTEGRACJA w BIESZCZADACH

INTEGRACJA  – TWÓJ POMYSŁ NA FIRMOWĄ IMPREZĘ!!!

Zastanawiasz się nad szybką, ale aktywną imprezą dla Twojego firmowego zespołu? Pomożemy  Ci!  Zorganizujemy dla Was pełen aktywności dzień na świeżym powietrzu, w doskonałej atmosferze i cudownym BIESZCZADZKIM otoczeniu!

NASZA PROPOZYCJA

DZIEŃ I

– Przyjazd i zakwaterowanie w godzinach przedpopołudniowych w wygodnych całorocznych Chatach na Leśnej Polanie oraz Pensjonacie LeskoSki! Zapraszamy na stronę: www.leskoski.pl

– Obiad ok. 14.30 PROPOZYCJA I: krem pomidorowy, rolada drobiowa, opiekane ziemniaki,  zestawy  surówek, woda z cytryną  25zł/os. PROPOZYCJA II : zupa jarzynowa, schab w sosie własnym, ziemniaki z koperkiem, surówka z białej kapusty, woda z miętą 25zł/os.

CZAS NA INTEGRACJĘ!!!

PROPOZYCJA I

PIKNIK W LeskoSki Wermień!  W cenie dobra zabawa i niezapomniana  przygoda! Weźmiecie udział w takich zawodach jak : rżnięcie kloca, wbijanie gwoździa, rzut siekierą, strzelanie z łuku, dojenie krowy na czas, rower przeciwskręty, bieg  w workach, bieg z wodą na łopacie i kilku innych atrakcjach! Ponadto: przejażdżki 4×4 i ścianka wspinaczkowa a wszystko to przy znakomitej muzyce i obsłudze profesjonalnego DJ-a!

CZAS TRWANIA: 3-4h

PROPOZYCJA II

A jeśli uznacie, że atrakcji zbyt mało;) Zapraszamy w podgrupach na:

Paintball - wybierając jeden ze scenariuszy spróbujesz swoich sił w grze zespołowej,  polegającej na pozorowanej walce za pomocą markerów i kolorowych kulek;

WIECZOREM:

– Obiadokolacja w formie grilla : MENU GLÓWNE: kwaśnica, karkówka, opiekane ziemniaki, surówka GRILL: kiełbaski, kaszanka, grillowane warzywa: papryka, cukinia, pieczarki, cebula, Sałatka Vingre, smalec swojski, ogórek kwaszony, pieczywo, kawa/herbata : 60zł/os.

DZIEŃ II

– 8.30 śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd…

KOSZTORYS/CENA  NETTO – przy grupach min. 35os.:

– Nocleg ze śniadaniem( w całorocznych domkach – 5-6os. oraz Pensjonacie w pokojach 2,3 i  4os.): 65zł/os.

–  Obiad: 25zł/os.

– Kolacja Grillowa – od 45zł/os. ; Bankiet – od 55zł/os.

– PIKNIK – od 85zł/os.

– Paintball  45zł/os. w cenie: markery, stroje, maski, 100kulek, opieka instruktora

– DJ – 450zł/wieczór

DO ZOBACZENIA W BIESZCZADACH!

UWAGA: Cena nie obejmuje kosztów transportu!

 

.

Komentarze są wyłączone.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress