Jesień dla Seniorów w Lesko Summer & Ski

Oferta jesienna 50 + z Lesko Summer & Ski

Oferta Jesienna 50 + z Lesko Sommer & Ski polega na tym że, dla każdej pary, która wykaże się iż jest w wieku 50 + i będącej na pobycie na więcej niż 5 dni (4 noclegi ) w Ośrodku Lesko Sommer & Ski oferujemy rabat w wysokości 50 zł.
Dla pobytu 2 par (4 osoby) w Ośrodku Lesko Sommer & Ski rabat wynosi 100 zł.

Cennik;
Pokój 2 osobowy.
Koszt 5 dniowego pobytu ( 4 noclegi ) dla 2 osób wynosi:  760,00 zł. – 50,00 zł rabatu daje kwotę 710,00 i zawiera, nocleg, śniadanie, obiadokolacja.

Domek całoroczny z kominkiem, salonem, aneksem kuchennym łazienką i dwoma sypialniami koszt 5 dniowego pobytu ( 4 noclegi ) dla 4 osób wynosi 1,00 zł. – 100,00 zł rabatu daje kwotę 1 548,00i zawiera, nocleg, śniadanie, obiadokolacja.
Ośrodek Wypoczynkowy Lesko Summer & Ski usytuowany jest w Weremieniu na 12 ha wśród lasu i pól. W malowniczo położonym ośrodku znajduje się 10 chat na leśnej polanie wyposażonych w aneks kuchenny, łazienkę, salon i 2 sypialnie (2 i 3 osobowa). Posiadamy również 6 pokoi, w tym pokoje rodzinne typu studio. Polecamy rewelacyjną domową kuchnię gdzie dbamy o posiłki zdrowe, smaczne i na bazie ekologicznych produktów pozyskanych od okolicznych rolników. Polecamy własnej produkcji syrop z mniszka lekarskiego, pesto czy rydze.
Mamy ogromne doświadczenie w realizacji pikników rodzinnych, firmowych wyjazdów integracyjnych, obozów tematycznych i kolonii letnich.
Dzięki grupie profesjonalistów z którymi współpracujemy możemy zorganizować da Państwa mnóstwo atrakcji o każdej porze roku. Za dodatkową opłatą można:
-wybrać się na górskie piesze i autokarowe wycieczki z przewodnikiem,
-wybrać się na wypad do lasu po grzyby z przewodnikiem oraz odbyć warsztaty kiszenia rydzów,
-wypłynąć łódką na ryby z profesjonalnym rybakiem,
-udać się na wycieczkę do Lwowa,
– być uczestnikiem pikniku rodzinnego/firmowego,
-zorganizować ognisko,grill,
-wziąć udział w warsztatach wyrobu biżuterii, garncarskich, decoupage, sianowijach,
– zimą skorzystać ze stoku narciarskiego,
– zrealizować swoje marzenia i polatać szybowcem (sąsiadujemy z szybowiskiem)

Kategorie: Bez kategorii

Komentarze są wyłączone.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress