Na Grzybki i Rybki z Lesko Summer & Ski

Na grzybki i rybki!!!
tylko z Lesko Summer & Ski

Zapraszamy gorąco na pełne obfitości i przygód rybobranie
i grzybobranie z Ośrodkiem Lesko Summer & Ski w Weremieniu.
Ośrodek Lesko Summer &Ski zaprasza na wspólne rybobranie i grzybobranie.
Chętnym zapewniamy przewodnika grzybiarza znającego tajemnice lasu pełnego dorodnych kozaków, borowików, prawdziwków i rydzów oraz profesjonalnego rybaka, który nie tylko zadba o obfity zbiór, ale również opowie o taaaaakich ……. rybach, a zwłaszcza sumach w zalewie solińskim ( nie trzeba posiadać karty wędkarskiej).

Po udanym grzybobraniu zapraszamy na bardzo ciekawe warsztaty kiszenia rydzów. Po warsztatach i degustacji wyrobów bieszczadzkich każdy z uczestników wyjedzie ze swoim własnym słoiczkiem grzybów i wiedzą na temat ich kiszenia.
Oferta cenowa :
pobyt 3 dniowy / 2 noclegi : 190,00zł. od osoby ( w cenę wliczono: 2 noclegi, 2 śniadania , 2 obiadokolacje)
dodatkowo płatne:
• Min. 3 godzinna wyprawa po grzyby , min. 1 osoba max.12 – 150,00 zł /grupę. W cenę wliczono również koszty ewentualnego transportu, suchego prowiantu.
• Min. 3 godzinna wyprawa na ryby, min. 1 osoba, max 4 -150,00 zł/grupę. W cenę wliczono również koszty ewentualnego transportu, suchego prowiantu, kapoki , łódka , wędki.
• Min 2 godzinne warsztaty kiszenia rydzów. Grupa min 5 osób max. 15 – 30,00 zł od osoby. W cenę wliczono: mądralę która pokaże jak to robić, specjalne naczynie do kiszenia rydzów które po zakończeniu warsztatów wraz z zawartością przejdzie na własność uczestników, małe co nieco czyli poczęstunek wyrobami regionalnymi w tym wysokoprocentowymi.

Uwaga: rydze każdy z uczestników zapewnia sobie sam, zbierając wytrwale w lesie.

Kategorie: Bez kategorii

Komentarze są wyłączone.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress